Словенците предизвикале скандал по поразот од Македонија- еве што скандирале

Македонија вчера го отвори Европското првенство со натпреварот против Словенија во арената во Загреб. Македонија славеше со еден разлика во многу динамичен натпревар. ...
Back To Top