Видео: Пијан скокна во базенот полн со ајкули!

Поврзани вести

Низ интернет кружи видео снимка на која се гледа како пијано момче скока во базен со неколку ајкули.

Момчето и неговата екипа се забавуваа, а најхрабриот од нив одлучи да си го ризикува животот и да се лади меѓу морските кучиња.

Ајкулите со молскавична брзина пливаа кон нозете на пијаното момче, а тој со тешка мака се обидуваше да излезе од базенот.

Y’all gotta stop jumping in shark tanks (but if you do, send the videos to instagram@totalfratmove.com)

A post shared by TFM (@totalfratmove) on

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top