Фото: Емили Ратајковски без трошка срам се соблече гола

emili4

Поврзани вести

Британската манекенка и актерка Емили Ратајковски стана позната благодарение на провокативните фотографии кои редовно ги објавува на социјалните мрежи.

Меѓутоа, овој пат згодната Емили отиде чекор понатаму, па на Инстаграм објави фотка на која позира целосно гола на одмор во Мексико. Всушност, секси Емили го сврте грбот кон фото-објективот, поради што не и се гледа лицето, но затоа задникот е на мегдан.

emili

-Сирена – напиша Емили во коментарот за фотографијата, која за помалку од четири часа доби половина милион лајкови.

emili1

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top