“A вика не сум пеелa никогаш по кафани” – Чаки од Кисми објави слика од Карлеуша во скопска кафана

jelenaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Поврзани вести

Дека Јелена Карлеуша не ја говори вистината кога тврди дека никогаш не пеела по кафани, оваа фотографија го потврдува тоа.

Членовите на македонскиот бенд „Кисми“ ја демантираа и објавија фотографија од 1998 година за која велат дека е сликана во ресторанот „Хиподром“ во Скопје и е од заеднички настап на бендот и познатата пејачка.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top