“A вика не сум пеелa никогаш по кафани” – Чаки од Кисми објави слика од Карлеуша во скопска кафана

Поврзани вести

Дека Јелена Карлеуша не ја говори вистината кога тврди дека никогаш не пеела по кафани, оваа фотографија го потврдува тоа.

Членовите на македонскиот бенд „Кисми“ ја демантираа и објавија фотографија од 1998 година за која велат дека е сликана во ресторанот „Хиподром“ во Скопје и е од заеднички настап на бендот и познатата пејачка.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top