Ана Савиќ се покаја: На секој можен начин се обидува да му се врати на Дарко, помош побарала дури и од Ана Бекута!

Поврзани вести

Сагата Лазиќ-Савиќ никако да престане, имено Ана Савиќ сака да остави се зад себе и да продолжат таму каде што застанале.

Земајќи во обзир дека изминатиот викенд Дарко имаше заеднички настап со Ана Бекута во Шветска, Савиќ смислила како да го убеди популарниот пејач да се врати во заедничкиот стан.

Имено, како што пренесуваат српските медиуми, извор близок до Бекута раскажува дека Ана Савиќ на два дена пред настапот во Шветска ја замолила Бекута да поразговара со него како поискусна жена чие мислење Дарко го почитува и цени.

-Ана Савиќ дури сега сватила дека Дарко е идеален маж за нејзе, дека со него има дете и дека животот им бил идеален! Одеше каде сака, правеше што сака, замајќи во обзир дека судски сеуште не се разведени, таа сега сакаат да се смират. Често го бара на телефон, му испраќа пораки, но после сите случувања тој не сака да слушне. Настојува да останат во добри односи заради ќеркичката и да не се препукуваат преку медиумите, открива изворот.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top