Бесно куче касапеше човек – Снимаа и не се обидоа да му помогнат (ВИДЕО+18)

Поврзани вести

Настанот се случил во Кина. На видеото се гледа како разбеснет германски овчар напаѓа човек и се обидува да го растргне.

Додека сето тоа се случувало повеќе луѓе стоеле од страна и снимале со мобилните телефони, но никој не се обидувал да му помогне на несреќниот човек кој рикал од болки.

Човекот се обидел да се скрие под еден автомобил, но кучето го стигнало и повторно го нападнало.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top