Е ОВА Е РАБОТА: Негова задача е да го допира задникот на Ким, а таа во танга…

Поврзани вести

Провокативната Ким е фатена од папараците  на фото сесија  во Малибу на брегот на океанот.

Раскошната старлета во проѕирен фустан без градник се шета на плажа.

Фотките на полуголата Ким, на кои во преден план е нејзиниот огромен задник и голите гради предизвикаа вистински хаос на социјалните мрежи.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top