Еве зошто полуде по неа: Малолетничката на Шако сама се снимаше гола/18+

Поврзани вести

Само што помина скандалот врзан со шокантните снимки кои пејачот Шако Полумента и ги испраќал на малолетната М.В., таа одлучи повторно да го запали интернетот.

Мина на Инстраграм објави снимка на која е целосно гола.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top