ФОТО: Бујната Снеки од „Чиста љубов“ го покажа задникот

Поврзани вести

Хрватската старлета, актерка и писателка Нивес Целзиус се сети на летото и покажа каде би сакала да биде во овие студени денови.

На атрактивната Нивес дефинитивно и недостасуваат сонцето,плажата и морето.

На социјалните мрежи Нивес објави фотка во бел костим за капење во кој во преден план е бујниот задник, покрај градите еден од главните адути на популарната старлета.

Под фотката Нивес напиша:

„Сега би била тука“.

Sad bih bila ovdje…

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Задникот на Нивес доби илјадници позитивни коментари на социјалните мрежи.

Минатото лето  хрватската старлета  беше во центарот на вниманието на јавноста поради  фотка на која ги покажа голите гради.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top