ФОТО: Девојката со најдобар задник во светот се соблече во танга на снегот

Поврзани вести

Некогашната Мис бумбум, Сузи Кортез одлучи да му пркоси на снегот и ладното време. Сузи е огромен фан на фудбалот и е страствена навивачка на Барселона.

Morning babes !! Desafio el frio , Caliente hasta en la nevera ⛄️

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

Сузи изјави дека за време на СП во Русија ќе ги предвидува резултатите од натпреварите на еден необичен начин, бројките ќе ги испишува на својот задник.

Caliente hasta en lá nevera

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

Мис Бумбум редовно споделува фотографии на Инстаграм профилот каде најмногу го истакнува задникот, а тоа го следат милиони следбеници.

I love when snow. ❄️⛄❤ caliente hasta en lá nevera

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

На најголемиот дел од фотографиите позира во дрес од Барселона, поточно од Меси кој  ѝ е омилен фудбалер.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top