Фото: Доминиканската секс бомба Аиша Дијаз

Поврзани вести

Аиша е актерка и фотомодел од Доминиканска Република, родена на 30 април, 1988 година.

You have to look back and give them the smirk . . s/o to @stacey_b7 for doing this last min pony

A post shared by Ayisha Diaz (@ayishadiaz) on

Се има појавено во повеќе музички спотови на ѕвезди како Фифти Сент, Крис Браун, Ники Минаж, како и на десетина насловни страници на светски списанија.

and then there's me ‍♀️

A post shared by Ayisha Diaz (@ayishadiaz) on

Таа сега живее во Њујорк каде има сопствена линија облека.

If I was yours ?????

A post shared by Ayisha Diaz (@ayishadiaz) on

A post shared by Ayisha Diaz (@ayishadiaz) on

When you talking to me but I'm trying to seduce you

A post shared by Ayisha Diaz (@ayishadiaz) on

Don't wait on it #100% #dominican

A post shared by Ayisha Diaz (@ayishadiaz) on

A post shared by Ayisha Diaz (@ayishadiaz) on

I had to repost

A post shared by Ayisha Diaz (@ayishadiaz) on

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top