ФОТО: Емина Јаховиќ среде голем скандал – фановите бесни на неа

Поврзани вести

Емина Јаховиќ се најде среде голем скандал откако снимаше спот за новата песна на Савскиот кеј.

Откако екипата заврши со снимањето на спотот здружението на љубители на реката Сава веднаш реагираше на својата Фејсбук страница, со оглед на тоа дека Емина и екипата направиле хаос и не го собрале сметот.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top