ФОТО: Малата Стефанија напиша стихотворба за ракометарите

Поврзани вести

Настапите на нашата ракометна селекција која секоја година е дел од големите натпреварување ги следат и старо и младо и машко и женско.

Нашите јунаци кои денеска и утре ќе се обидат да извадат максимум од овој шампионат, се инспирација за малата Стефанија која им посвети стихови со поддршка.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top