ФОТО: На оваа Германка градите и „пукаат“, а струкот и е толку тенок што изгледа страшно

Поврзани вести

Софиа Вегас е германска старлета која некогаш беше позната како  заштитно лице на берлинскиот саем за еротика.

За да изгледа како Шер и Брижит Бардо, извадила четири ребра, па сега изгледа нереално.

Be patient. The best things happen unexpectedly. #lifethemoment #waist #boobs #soul

A post shared by Sophia Vegas (@officialsophiavegas) on

Нејзиниот струк има само 42 сантиметри, а освен струкот ги има коригирано, градите, носот и задникот.

Иако некои се воодушевени од нејзиниот изглед, поголемиот број се шокирани од нереалните пропорции.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top