Фото: Најжешките изданија на Криси Тајген за Sports Illustrated 2017

Поврзани вести

Меѓу моделите кои се омилени на списанието „Sports Illustrated“ е Криси Тајген и со добра причина, таа изгледа едноставно неверојатно.

krisi3

Секси облини, совршено мазна и негувана кожа… Плус, заводнички поглед…

krisi2

Токму затоа и во 2017-та е дел од нивната колекција на фотографии.

krisi1

Инаку, истите се дело на фотографот Џејмс Макари, направени се на островот Сумба, а костимите за капење се на Ола Вида.

01

02

03

04

05

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top