ФОТО: Рада Манојловиќ како од филм за возрасни

Поврзани вести

Атрактивната српска пејачка Рада Манојловиќ, деновиве на своите следбеници на социјалните мрежи им приреди лавина од изненадувања.

Неколкупати ја промени бојата на косата, а со тоа секојдневно беше тема во регионалните медиуми.

Задоволна поради тоа што ја пишуваат, Рада секоја објава ја сподели на својот профил, а во знак на благодарност, реши да почести со две жешки и провокативни фотографии каде позира во црн корсет меѓу синџири.

Што наумила овој пат, и дали ова издание е подготовка за нешто ново, останува да видиме…

Kombinezon by @sonjaignascenko_design @vm83hair ✂️ @bojanvukadinov 💄

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Haljina @laclasse_couture 💙

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top