ФОТО: Шеј Мичел со својата убавина повторно го запали Инстаграм

Поврзани вести

Можеби не сте ја следеле серијата „Слатки мали лажливки”, но една од главните протагонистки, Канаѓанката Шеј Мичел добива се поголема популарност.

Заносната црнка, освен со талентот, го привлекува вниманието и со атрактивниот изглед, но и фотогеничноста на Инстаграм, поради што бројот следачи, но и следачки, постојано расте. Засега тој изнесува 17,5 милиони.

Глумицата и сама признава дека многу време им посветува на сликите, за да испаднат најдобри што можат. И, тоа се гледа.

Овојпат, таа како своја дестинација за својата најнова „сесија“ го одбра грчкиот остров Миконос.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top