Фото+Видео: Станија во секси бикини ужива на егзотична плажа

Поврзани вести

Српската старлета Станија, изминатиов период гледаме по социјалните мрежи како ужива, на некоја егзотична плажа. Локацијата упорно не ја открива, но сигурно не е нешто блиску. Но поводот може да го претпоставиме, пред два дена и беше роденден, па одбрала одлично место да го прослави!

stanija

На повеќето од фотографиите не е сама, ја гледаме во придружба на Фламинго. Може и е подарок за роденден од близок и драг пријател, но едно е сигурно – не планира да се одвои од него!

stanija2

B Day vibes 💓

A post shared by STANIJA DOBROJEVIC 👸🏻 (@stanijadobrojevic) on

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top