Фото: Златна девојка- Адријана Лима ќе ве воодушеви во својот фустан

Поврзани вести

Адриана Лима си го осветли патот по црвениот тепих додека пристигнуваше на IWC Schaffenhausen For The Love Of Cinema галата, со одбирањето на златен фустан кој не можеше да остане незабележан.

lima1

35-годишниот ангел беше замотан во златно кадифе со црни детали, во комбинација со црни сандали, зачадени очи и елегантно залижана коса.

lima2

Сосема очекувано, во фокусот на вниманието беа нозете, благодарение на високиот шлиц. Златна, бразилска убавина.

lima3 lima4 lima5

lima6

lima7

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top