Фотографија на Роналдо предизвика лавина реакции на Инстаграм

Поврзани вести

Кристијано Роналдо последните денови целосно се посвети на семејството, што го потврдија и неговите најнови објава на Инстаграм.

Роналдо позираше со еден од неговите неодамна родени близнаци, а на фотографијата друштво му правеше и девојката Џорцина Родригез, за која последните денови се повеќе се говори дека е бремена.

Таквите гласини дополнително ги подгреаја и нејзините последни фотографии од одморот каде се гледа дека „пуштила“ стомак.

Но, и покрај семејната идила што се гледа на последната објавена фотографија, фановите на Роналдо секако забележаа и уште нешто што им го привлече вниманието.

Имено, на фотографијата се гледа значителна разлика во бојата на кожата на стапалата на Роналдо и остатокот од неговото тело.

„Какви ти се тоа стапалата?, „Огромна разлика во бојата“, „Погледни ги оние стапала“, се само дел од коментарите на фановите.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top