Гледачка се јави во утринската програма: “Ме силуваше брат ми” (ВИДЕО)

Поврзани вести

Родениот брат ме силуваше кога имав само шест години. Беше постар од мене, имаше 17-18 години тогаш. Денес имам 39 години и сеуште живеам со тоа.

Ова го раскажа гледачка на утринската програма на Пинк ТВ, која се јави и пред цела јавност сведочеше за она кое го преживеала и кое сеуште како најголем товар го носи со себе.

– Сите знаеја, но молчеа, сакаа да го заштитат. Мажот ме остави кога дозна за ова…раскажа несреќната гледачка.

СЛушнете ја потресната исповед која го шокираше цел регион.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top