Јоци: Ајде “новинари”, искачајте од фабриката и правец Влада

Поврзани вести

(ФБ статус на Јорданка Ивановска- Јоци)

Опааа..
Нова “реформаторка”.
Ајде, “новинари”, искачајте од фабриката и правац Влада, да ве видиме кои се’ работевте неколку смени на Бихаќка. Сега сфаќате зошто Аневска беше “казнета” од “Телма” со неемитување на прилог за поставени прашања кон Груевски, без да знае за нив главниот и одговорен уредник ? Бидејќи, некој друг ги “уредил”.

 

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top