Ким не и е ни до колена: Сузана Гавазова има најсекси задник! (ВИДЕО)

Поврзани вести

Фолкерката Сузана Гавазова од секогаш важела за една од најсексапилните пејачки во Македонија.

И се уште важи, иако е мајка на две ќерки, Гавазова е се позгодна и позгодна.

Досега сме имале прилика да ја видиме во најразлични изданија, но во најновото издание Сузана го покажа задникот во тесни фармерки.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top