Лавина коментари во одбрана на Владо Јовановски и осуда на срамното однесување на соросовите платеници

Поврзани вести

Лавина коментари во одбара на актерот Владо Јовановски, како и осуда на соросовите платеници се појавија на социјалните мрежи.

-Иако те напаѓаат платениците за твојот фејсбук статус не се секирај имаш многу истомисленици во земјава… Време е да се крене глас и да не му се дозволи на Заев да ја разнебити Македонија, се само дел од лавината коментари во одбрана на Јовановски.

16780242_1478113325532678_383218474_n

i

i1

i2

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top