Ново ремек дело на Белески (Аудио)

Поврзани вести

Познатиот македонски музичар и продуцетн, Васко Белески не престанува да ги изненадува своите фанови.

Тој постојано создава и твори, но овој пат љубителите на неговото дело успеа да ги изненади со нешто ново, за што станува збор преслушајтего аудиото во продолжание…

Уживајте…

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top