Погледнете ја новата реклама на Златан Ибрахимовиќ

Поврзани вести

Шведскиот напаѓач сними реклама за обложувалниците BetHard.

Златан Ибрахимовиќ во рекламата се обраќа на босански јазик.

Во продолжение погледнете го видеото.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Жалам, нема написи кои одговараат на Вашите критериуми.

[fbcomments]
Back To Top