Поради сообраќајка во прекин патот Удово-Гевгелија

Поврзани вести

Поради сообраќајка изутрина од 08:20 часот е во прекин магистралниот пат А1 Удово – Гевгелија, кај Марвинска соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top