Синот на Новак заигра тенис

Поврзани вести

Новак Ѓоковиќ се наоѓа во Рим каде се припрема за мастер турнирот, а друштво му прави синот Стефан.

Очигледно дека се труди секој тренинг да му е интересен, па така пред некој ден тренираше заедно со Марија Шарапова.

novak1

Овој пат друштво му правеше неговиот син Стефан кој веќе го покаша својот талент за тенис, а има и на кого.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top