Трагедија: Брачна двојка пронајдени мртви во шума

Поврзани вести

Брачен пар од Србија е пронајден мртов во шума недалеку од холандскиот град Миделбург.

Српските медиуми пренесуваат дека се работи за 43-годишен маж и 39 годишна жена кои биле пронајдени во грмушки, а констатирана е насилна смрт.

Зад парот за кој не се познати многу детали, освен дека живееле во Холандија, останале пет деца.

Обдукцијата ќе ги даде сите одговори. Засега не е познат ни идентитетот на парот.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top