ЦЕЛА НА ТАТКА СИ: Запознајте ја преубавата ќерка на Марк од „Брза кујна„ (ФОТО)

Поврзани вести

Шеф Марк од брза кујна, заврши со снимањето на вторатата сезона од „Брза кујна„ па слободното време сега го посветува на своето семејство.

Тој најпрвин објави фотографија од својата сопруга, каде уживаат на концерт, а сега објави и фотографија од неговата преубава ќерка за која многу од неговите пријатели и фанови прокоментираа дека сличноста меѓу нив е огромна.

Погледнете како изгледа:

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top