ВИДЕО: Еве што направи Теута од Тетово

Поврзани вести

Општина Тетово и надлежните институции се глуви на апелите и барањата на граѓаните.

Среде лето на помалку од еден километар од градот се наоѓа целото ѓубре кое се собира во Тетово, а дивата депонија не престанува секојдневно да ги труе тетовчани.

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top