(ВИДЕО) Гостинката растури со чочек на свадба – Сите погледи беа вперени во неа

Поврзани вести

Девојката се појави на свадба во целосно златен фустан кој и ги нагласуваше сите атрибути, а кога заигра привлече внимание од сите присутни.

Немаше маж кој не беше маѓепсан од нејзиниот танц.

Погледнете како изгледа:

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

[fbcomments]
Back To Top