Фото+ Видео: Изби пожар на булеварот Партизански одреди

Поврзани вести

Изби пожар во бараките кај СУГС „Здравко Цветковски“, спроти бензинската пумпа Макпетрол на булеварот Партизански одреди.

bar

Засега нема информации од кои причини е избиен пожарот и што точно е зафатено од пламените.

bar-1

Просториите кои се зафатени од големиот пожар се од Институтот за социолошки и политичко-правно истражување при УКИМ, Скопје.

bar-2

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top