Видео: Лила Стојановска- неприкосновена во својата убавина

Поврзани вести

На сите ни претставува големо задоволство кога македонската водителка Лила Стојановска се појавува во јавноста насмеана и среќна.

На својот Инстаграм профил Лила објави видео во цветен фустан со длабоко деколте, каде е насмеана и среќна. Едноставно оваа жена знае да ужива во животот.

Be happy 🌸🌺🌷 #dress #elenalukadress #elenalukafashion #flowers #fav #host #hostlife #showtime #alwayshappy #lovemylife #beyourself #womanslook @elenaluka_mk @elenapandevaluka ❤

A post shared by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on

#Коментари

Останати вести од оваа рубрика:

Коментари

коментари

Back To Top