ИВАНОВСКА ЗА „ДЕТЕТО НА ТАЛАТ“: Барлет Џафери положил правосуден без завршен факултет, немаме механизми да го казниме

Во вечерашната емисија „Топ Тема“ на Телма ТВ, Билјана Ивановска од ДКСК истакна дека синот на Талат Џафери кој сега … Продолжи со читање ИВАНОВСКА ЗА „ДЕТЕТО НА ТАЛАТ“: Барлет Џафери положил правосуден без завршен факултет, немаме механизми да го казниме