Ознака: бајден
Свет 10:23

СТОЛТЕНБЕРГ ПО СРЕДБАТА СО БАЈДЕН: Сојузниците на НАТО да се подготват за долга, тешка и исцрпувачка војна во Украина

Свет 09:33

(видео) ЛАПТОПОТ ГО ИЗДАДЕ СИНОТ НА ЏО БАЈДЕН: Хантер фантазирал за инцест и објавувал на Порнхаб видеа како актер во домашен секс

Свет 10:26

БАЈДЕН: САД на Украина ќе и дадат напредни ракетни системи и муниција за попрецизно да ги нишанат клучните цели на бојното поле

Свет 09:32

САД ПАКУВААТ НАЈМОЌНО ОРУЖЈЕ ЗА УКРАИНА: Џо Бајден ќе му испрати на Зеленски напредни ракетни системи за војната против Путин

Свет 13:52

БАЈДЕН ОД ЈАПОНИЈА: САД воено ќе интервенираат доколку Кина го нападне Тајван, тоа би било уште една акција слична на Украина

Свет 13:49

Бајден најави ново економско партнерство со 13 држави од Азија заобиколувајќи ја Кина

ЏО БАЈДЕН ОД ЈУЖНА КОРЕЈА: Епидемијата на мајмунските сипаници е нешто за што во светов сите треба да бидат загрижени

Свет 12:45

Самит Бајден-Јун: Северна Кореја и економијата во фокусот

Свет 13:27

БАЈДЕН НА ТУРНЕЈА НИЗ АЗИЈА: Заменик претседателот на Самсунг ќе пропушти судско рочиште зашто ќе биде домаќин на турнејата

Свет 13:06

Бајден и лидерите на Шведска и Финска ќе се координираат за патот напред кон НАТО