Ознака: кампања
Свет 11:56

ЏО БАЈДЕН НА СЕМЕЈНИ КОНСУЛТАЦИИ: Денеска во Кемп Дејвид ќе разговара за иднината на неговиот реизбор за претседател

Свет 10:56

ЦРНА КАМПАЊА ВО САД: Бајден потроши 50 милиони долари за реклами насочени кон осудата на Трамп за кривично дело

ИЗБОРНА КАМПАЊА: Политичките карвани, во походот низ Македонија, и денеска ќе носат „мед и млеко“ за глас повеќе од народот

Свет 13:54

ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ ИЗБОРИ ВО САД: Џо Бајден ја почна кампањата со обвинувања и напад врз неговиот ривал Доналд Трамп

Свет 09:49

КОБЕЛ: Владата првпат го користи зборот „инцест“ во кампања, а на секои 3 минути во Франција некое дете е сексуално злоупотребено

ОНКОЛОГИЈА ГО СОПРЕ КАРВАНОТ: Скандалот ја прекина кампањата Ние сме Европа во 8 градови, за која Владата предвиде 80.000 евра?

Свет 10:32

САД: Роберт Френсис Кенеди помладиот, член на Демократската партија, синоќа официјално ја почна својата кампања за претседател

ВЛАДИНА КАМПАЊА ВО НОВ ЗЕЛАНД: Совети и поддршка за младите со скршено срце да се помират со болните раскинувања

КАМПАЊА НА СОПРУГАТА НА БУГАРСКИОТ АМБАСАДОР НИЗ МАКЕДОНИЈА: Стоп за домашното насилство, животот е мој!

Галеника ја освои регионалната награда „Digital Cup Awards“ за најдобра дигитална ребрендинг кампања