Ознака: куманово
Некатегоризирано 12:26

Куманово: Двајца повредени по пад од мотоцикл

Некатегоризирано 11:56

Куманово: Заразени со коронавирус една корисничка и две вработени во Домот за стари лица

Некатегоризирано 12:52

АЛАРМАНТНО ВО КУМАНОВО: Уште 40 заразени меѓу кои и градоначалникот Димитриевски, кој вчера на иста маса седеше со премиерот Спасовски, министрите Османи, Филипче и Адеми

Некатегоризирано 14:06

КУМАНОВО: Од коронавирус заразени 11 лица од персоналот во болницата

Некатегоризирано 09:03

КУМАНОВО ТРЕТО ЖАРИШТЕ: Укинат е јавниот превоз, ќе се затвораат и фабрики и продавници за спречување на ширењето на вирусот

Некатегоризирано 16:20

Сообраќајка во Куманово: Загина 21-годишно момче, негов врсник со повреди е префрлен во Клинички центар

Некатегоризирано 10:46

Куманово: Денеска ден на жалост во општината поради несреќата во Романовце

Некатегоризирано 11:15

СООБРАЌАЈКА КАЈ КУМАНОВО: Повредени се 20 лица во судар на автобус и автомобил на автопатот

Некатегоризирано 08:52

(фото) ОРГАНСКА ТРПЕЗА ВО КУМАНОВО: Стотина излагачи и многу сладокусци уживаа во вкусот, мирисите и боите  

Некатегоризирано 10:35

СEЧA НА ДРВЈА ВО КУМАНОВО: Секири в корен за липите за поширока улица