Ознака: Манчестер Јунајтед
Спорт 12:37

Гвардиола: Имам чувство дека Манчестер јунајтед се враќа, конечно се врати, ми се допаѓа тоа што го гледам

Спорт 13:47

КЛОП ЗА ПОРАЗОТ ОД ЈУНАЈТЕД: Беа поагресивни од нас, имаме тешка ситуација со повреди во тимот, функционираме со 15 играчи

Спорт 13:43

ТЕН ХАГ ЗА ПОБЕДАТА НАД ЛИВЕРПУЛ: Ова е само почеток, можеме да играме поопасно

Спорт 12:09

Тен Хаг објасни зошто Манчестер Јунајтед има лош почеток на сезоната во Премиер лигата

Спорт 12:31

ЕЛОН МАСК: Се шегував дека ќе го купам Манчестер Јунајтед, меѓутоа ако некогаш купам спротски клуб тој би бил мојот избор

Спорт 11:48

РОЈ КИН: Тимот има талентирани играчи, но овој Манчестер јунајтед нема карактер

Спорт 14:00

Манчестер Јунајтед и Барселона договорија цена за Де Јонг, фудбалерот не сака трансфер

Спорт 12:41

Роналдо би можел да стане новиот капитен на Манчестер јунајтед

Спорт 12:36

Де Јонг не сака да ја напушти Барселона и да се пресели во Манчестер јунајтед

Спорт 12:25

Роналдо очекува напредок на Манчестер Јунајтед и освоени титули со новиот тренер Ерик Тен Хаг