Ознака: Мбапе
Спорт 11:36

ПРОДАДЕНИ 7.000 ДРЕСОВИ: Реал Мадрид заработи 800.000 евра на првиот ден од продажбата на дресови со името на Мбапе

Спорт 12:08

МБАПЕ ПО ПОРАЗОТ: ЕУРО 2024 за нас е неуспех, целта беше да го освоиме трофејот

Спорт 10:28

СКАЈ СПОРТС: Мбапе прифати значитечно помала плата за преселба од ПСЖ во Реал Мадрид во износ од 15 милиони евра

Спорт 11:46

ЛУИС ЕНРИКЕ: Одлично се согласуваме со Мбапе, нема никаков проблем, само сакавме да направиме некои ротации во составот

Спорт 10:53

МБАПЕ ПО КИКСОТ ВО ПАРИЗ: Во Дортмунд треба да победиме бидејќи сакаме да го заземеме првото место во групата

Спорт 11:21

МБАПЕ: Јас сум многу среќен во ПСЖ, уживам, се подобрувам како играч, имам корист и ќе бидам тука и следната година

Спорт 10:42

МБАПЕ: Да се ​​биде капитен на репрезентацијата на својата земја е голема чест, ние претставуваме милиони Французи

Спорт 10:07

МБАПЕ КАПИТЕН НА ФРАНЦИЈА: Селекторот Дидие Дешам го избра 24-годишниот напаѓач на ПСЖ за наследник на Уго Лорис

Спорт 12:40

Ла Лига: Навивачите на Ленс со овации за Мбапе, другите играчи на ПСЖ беа исвиркани

Спорт 13:25

Килијан Мбапе е најплатениот фудбалер во 2022 година, зад него се Роналдо и Меси