Ознака: мизрахи

МИЗРАХИ: Договорот на Заев за тн. добрососедство со Бугарија сега отвори Пандорина кутија и може да се толкува на 1001 начин

МИЗРАХИ ЗА „ДЛАБОКАТА ДРЖАВА“ НА ЗАЕВ: Не бришете споменици, заминете веднаш!

КОЊИЧКИ МАРШ ЗА ИЛИНДЕН: Пратеничката Мизрахи на чело на коњицата кон Мечкин Камен

МИЗРАХИ: Насилното сценарио со кое власта ме смени мене, сега го применува и против Чулев

МИЗРАХИ: Типови со качулки ме пресретнуваат и ме фотографираат, со монструмска желба и со демонстрација на сила да ме заплашат и замолчат

Мизрахи: Средбата со Села ја потврди мојата заложба да соработувам со сите институции

МИЗРАХИ: Ќе продолжам да ги држам пресконференциите пред постојната табла во МТСП, јас тука не најдов никаков друг банер

МИЗРАХИ: Барам ЈО да покрене постапка за самоволието, криминално и популистичко работење на Царовска како претседателка на ЕСС

ОДВЛЕКУВАЊЕ НА ВНИМАНИЕTO: Грција и „северњаците“ во војна против Мизрахи поради таблата што ја наследила од Мила Царовска

МИЗРАХИ: Шкрјиељ со притисоци и закани ја опструира работата на Министерството за труд