Ознака: николовски

НИКОЛОВСКИ: Со поддршка на инспекторите ќе го победиме вирусот и ќе ја надминеме кризата

НИКОЛОВСКИ ГО ГЛУМИ ОСМАНИ: Во ноќна акција против криминалот и корупцијата

НИКОЛОВСКИ: Никој досега не ја добил битката со криминалот и корупцијата

НИКОЛОВСКИ: Отвораме силен фронт и бескомпромисни сме против кримималот, нема да бидат поштедени ни функционери на СДСМ

НИКОЛОВСКИ: За две години ги решивме сите крупни проблеми и имаме одлука за преговори со ЕУ

НИКОЛОВСКИ: Цврсто сме решени против криминалот, а Македонија веќе не е дел од незадоволителните држави со корупција

НИКОЛОВСКИ: Јас преговарав со Артан Груби 35-36 дена за темелите на коалицијата СДСМ – ДУИ 

НИКОЛОВСКИ: Отвораме фронт против криминалот и корупцијата – нема напредок без вистинските луѓе на вистински позиции

НИКОЛОВСКИ: Ќе се гордеете со мене, како што јас сум горд на овој сончев ден и чисто небо

НИКОЛОВСКИ: Фала му на Заев за довербата, како вицепремиер против корупцијата ќе дадам максимални резултати со кои сите ќе се гордеете