Ознака: притисок

КОВАЧЕВСКИ: Во ред ставот на Коп, но ако имало притисок врз Врховниот суд, треба да се каже со име и презиме кој притискал

Спорт 07:53

ЃОКОВИЌ: Имав многу голем притисок и стрес, во поголемиот дел од мојата кариера играв во непријателска средина и навикнав на тоа

ПУТИН: Руската економија се избори со санкциите од Запад и целосно закрепна, а БДП го достигна нивото од 2021 година

Свет 09:59

МАКРОН ПОД ПРИТИСОК: Францускиот претседател утре ќе и се обрати на нацијата, за денеска закажа серија консултации

Свет 12:08

ВЕЛИКА БРИТАНИЈА: Притисок од лабуристите до новиот премиер Сунак да го објасни повторното именување на министерката Брејвермен

ВМРО-ДПМНЕ: Има најмалку 30 причини зошто однесувањето на оваа криминална власт се оценува како насилство над демократијата

Рецепт на бугарскиот професор Христо Мермерски за висок крвен притисок

Свет 13:21

Хамнеи: Целта на САД е да ги сврти Иранците против својата Влада