Ознака: тепачка

ТЕПАЧКА НА МАЛОЛЕТНИЦИ ВО СКОПЈЕ: Две лица со повреди од остар предмет примени во Градската болница „Св. Наум Охридски“

Свет 12:14

(ВИДЕО): Пратениците во Парламентот на Гана се степаа поради предлог-закон за даночење

Свет 12:33

ТУРСКИ ПАРЛАМЕНТ: Расправата за буџетот ескалираше со масовна тепачка меѓу пратениците

(видео) „КОАЛИЦИСКА ТЕПАЧКА“ ЗА СТРУЈА: Синот на Муса Џафери физички го нападнал в кафеана претседателот на РКЕ Марко Бислимовски

Закажана „тепачка“: Џастин Бибер го предизвика Том Круз

Кичево: Двајца се истепале во мотел и завршиле во болница

Свет 10:27

Холандија испратила два борбени авиона во интервенција поради тепачка на патници

Спорт 12:32

Tепачка меѓу навивачите на ПСЖ и Звезда (ВИДЕО)

Карди Би ја натепа љубовницата на маж ѝ

Кога полицаец удира полицаец: Фрчат тупаници на сред улица, минувачите шокирани (ВИДЕО)