Ознака: топ

ПУКА БЕТОНОТ ОД ЗАЕВ: За Макрон и Петков станавме „Северномакедонци“, а Пендаровски за Си-Ен-Ен „северномакедонски“ претседател

ГРУБИ ЗА ТВ ЕУРОЊУС: Али Ахмети направи повеќе за Косово отколку за Северна Македонија и не може да мисли ништо лошо за Приштина

ЗАВРШУВА ФРАНЦУСКОТО ПРЕТСЕДАТЕЛСТВО СО ЕУ: Нема датум ни за Ковачевски, од Макрон доби само пофалби и копјето од знамето на ЕУ

ОД УТРЕ НОВ СТРУЕН УДАР: Владејачката коалиција СДСМ и ДУИ го дрма народот со поскапа струја за да го покријат криминалот

Свет 09:29

ПУТИН ОДГОВОРИ НА НАПАДОТ ОД Г7: Не знам како планирале да се соблечат, над или под појас, но во секој случај глетката ќе биде одвратна

ДИМИТРОВ: Предлогот на Макрон е награда за Бугарија и наместо нам патот кон ЕУ и отвора можност Софија да не уценува и блокира до крај

НА ДЕНЕШЕН ДЕН: Еден месец по Лондонскиот мировен договор за Првата балканска војна почнала Втората и нова поделба на Македонија

(видео) ПОПОВСКА ПЛАЧЕ, МУХИЌ СЕ КАЕ: Не ми е јасно што им беше толку битно Македонија да си го смени името и дел од историјата!?

(видео) ПЕНДАРОВСКИ: Хибридните напади од Русија кон нашата земја почнаа пред 4 години кога го сменивме името за да влеземе во НАТО

(видео) КОВАЧЕВСКИ: Пратеник од опозицијата ја снимаше Калеска – Ванчева на 15 см од нејзиното деколте, а што ќе прави со снимката не знам!?