Ознака: трамп
Свет 09:10

КОВИД-19 ВО САД: Трамп ќе продолжи да работи од карантин, а противниците поттикнуваат негова предвремена елиминација од изборите

Свет 08:50

КОРОНАВИРУС ВО БЕЛАТА КУЌА: Заразени Доналд Трамп и неговата сопругата Меланија

Свет 09:32

ТРАМП: Косово и Србија се убиваа многу години, но сега лидерите се прегрнуваа во Белата куќа

Свет 16:34

ТРАМП ЗА „ПОЧИНАТИОТ“ КИМ: Тој е во добра здравствена состојба, никогаш не го потценувајте

Свет 09:45

БАЛКАНОТ ВО БЕЛАТА КУЌА: Трамп во Овалната соба со Вучиќ и Хоти на потпишувањето договор

ТРАМП: САД се горди со тоа што во НАТО се сојузник со С. Македонија

ТРАМП РЕТВИТНА: Коронавирусот се користи за измама, само 9.000 Американци починале од него

ТРАМП: Вакцина против коронавирусот до крајот на годинава, а можеби и уште порано

Свет 09:27

Трамп: Експлозијата во Бејрут била предизвикана од бомба

Свет 13:56

ТРАМП: Смешно е, ѕверот во Бостон уби многу луѓе, а тие му ја укинуваат смртната казна