Ознака: зибери

ЗИБЕРИ: Лично мислам дека осудените за Диво насеље намерно ги држат во затворот во Шутка, за тие да не можат да ги користат бенефициите

АЛИЈАНСА ЗА АЛБАНЦИТЕ: Адвокатот на ДУИ, Насер Зибери, доби наредба да врши притисок врз наставниците за да ја спаси партијата и Владата

ЗИБЕРИ ЗА ШТРАЈКОТ НА СОНК: Во случајов при судир на две права, права на наставниците и права на детето, предност се дава на децата

СОБРАНИЕ: Насер Зибери не даде заклетва како премиер, но ќе даде како Народен правобранител

СОБРАНИЕ: Пратеникот Зибери од ДУИ гласаше под посебни услови оти лично не се чувствувал добро, а не е ни изолиран ни тестиран за Ковид-19

ТВ 21: Зибери нема да стане премиер, но ќе биде Народен правобранител на местото од Мемети

ЗИБЕРИ: Не сум позитивен на Ковид-19, утре ќе излезам и ќе гласам во 10 часот

ЗИБЕРИ НЕ ШТЕДИ И ОД ГРЧЕЦ: По 20.000 евра за секој земјоделец под 35-годишна возраст

ЗИБЕРИ: Јас сум тука за вас младите, нула данок за секој под 35 години кој првпат се вработува

ТАЧИ ЗА ВРСКИТЕ СО АХМЕТИ: Насер Зибери е терорист од 1997 година од Гостивар и Тетово