Водителката Лила Филиповска важи за една од најатрактивните жени од јавниот свет во Македонија. Овојпат таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија со која ги изненади своите следбеници.

Имено таа ја смени својата препознатлива фризура и за оваа фотографија косата ја исфарба во црна боја.