Ознака: центар

БОГДАНОВИЌ: Инвеститорот на зградите кај „Холидеј ин“ си го поднесува проектот, си уплаќа комуналии и нормално си бара одобрение

Општина Центар: Пајакот „изеде“ 286 непрописно паркирани

Општина Центар: Пајаците „изеле“ 252 непрописно паркирани возила

ДЗС: Најмногу дивоградби лани биле подигнати во Центар во Скопје

(видео) ДЕНЕСКА ВО СКОПЈЕ: Гавран лови змија на кејот на Вардар во центарот на градот

ЗА ЖИВОТ ВО СКОПЈЕ: Деца добиле стомачен вирус откако во училиште во Центар пиеле вода помешана со фекалии

Скопје: Општината ги урива импровизираните живеалишта во Центар

ПAРТИСКО ОБВИНИТЕЛСТВО: СЈО со сведоци само од СДСМ против Груевски, Јанакиески и Рангелова

Утре без вода дел од Центар, а без струја делови од Аеродром, Карпош и Чаир